“Přírodní” produkt Coresatin


“Přírodní” produkt Coresatin

TTento trochu drzý název článku přinesl sám život. Můj dlouhodobý kamarád a kolega žil v domnění, že Coresatin je 100% přírodní produkt.

Jak k tomu přesně došlo nevím, ale prostě jeho přesvědčení bylo takové. Nebudu lhát, že i to byl hlavní důvod proč sám Coresatin nadšeně používal, doporučoval ho kamarádem a známým, aby ho vyzkoušeli. A tak Coresatin vyzkoušelo mnoho lidí. A je jasné, že to byli lidé, kteří mají kožní problémy, ekzém, psoriáza, atd… Naštěstí všichni jeho známí, kteří ho vyzkoušeli byli spokojeni. Protože se jim kožní problémy zlepšovaly a jim se výrazně ulevovalo.

Přesně taková zpětná vazba se mi dostala. (Poprosím kolegu, aby se ti jeho známí, kteří Coresatin vyzkoušeli, o své zkušenosti podělili i s vámi 🙂 ). Zároveň přicházeli otázky, kdy se tento zázrak bude moci koupit na Slovensku

Během všech procesů souvisejících s registrací tohoto produktu na Slovensku mi zavolala manželka tohoto mého známého a chtěla se mě zeptat na přesné složení Coresatinu. Z jakých rostlinek je vlastně složen. Nepopírám, zůstal jsem řádně zaskočen. Po několika sekundách ticha jsem ze sebe dostal: “asi ti docela nerozumím, neboť Coresatin je syntetický produkt a složení ti pošlu smskou nebo mailem.” Nastalo ticho na druhé straně telefonu. Nemohla pochopit slova, které jsem jí řekl.

Jak jsem jí slíbil, složení Coresatinu jsem jí poslala s tímto popisem: Coresatin je sada produktů (5 krémů a 2 tělová mléka), které obsahují stejnou účinnou látku chlorhexidin diglukonát (CHDG) *, který poskytuje antimikrobiální ochranný účinek přibližně 6 hodin a eliminuje 99, 99% běžných bakterií, které mohou způsobit nemoci, a tím poskytuje kůži účinnou biocidní aktivitu. Jsou to produkty určené k dezinfekci kůže, které poskytnou okamžitou, vysoce účinnou antibakteriální ochranu pokožky, bez podráždění a vysušení. Coresatinové krémy mají stejnou koncentraci účinné látky a složení “základního krému” je stejné, liší se pouze přidáním přírodních látek, resp. výtažků z rostlin (takže Coresatin je i přírodní 🙂 ): alantoinu, propolisu, rakytníku, panthenolu a aloe vera, které specifikují použití jednotlivých krémů.

Manželka kamaráta chcela túto informáciu sprostredkovať ďalšiemu človeku, potenciálnemu užívateľovi Coresatinu. Potom ako dostala odo mňa požadované informácie, mi znova zavolala a zhodnotila: „na základe informácií, ktoré som mala, som si naozaj myslela, že Coresatin je prírodný krém. Hlavné je, že funguje.“ Áno, hlavné je, že funguje..., je to vo svojej podstate syntetický produkt, ale 100% funguje.“

Manželka kamaráda chtěla tuto informaci zprostředkovat dalšímu člověku, potenciálnímu uživateli Coresatinu. Potom, co dostala ode mne požadované informace, mi znovu zavolala a zhodnotila takto: “na základě informací, které jsem měla, jsem si opravdu myslela, že Coresatin je přírodní krém. Ale hlavní je, že funguje.”

Skutečné příběhy o tom jak Coresatin pomohl, si přečtete příště…

Přeji hezký den!

* Chlorhexidin diglukonát (CHDG) – považován za nejefektivnější dezinfekční složku na trhu, má prokázanou účinnost na eliminaci rozsáhlého spektra gram – pozitivních a gram – negativních bakterií, kvasinkových bakterií, hub a virů.

Přečtěte si více o produktech společnosti Corena Therapeutics

Více

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *